Олег
О себе:
парень,
27 лет,
Ивано-Франковск
Цель знакомства: гей знакомства
Я ищу: парня
Всім привіт ! Я Олег )
Хочу поділитись Своїми відчуттями , а Ви напишіть що про це думаєте )
Короче я вчора відсмоктав незнайомому мені чоловікові , на першій зустрічі)
Якось дивно , переписуватись з незнайомцем , потім зустрітись з чоловіком якого перший раз бачиш
Я почував себе невпевнено, а як ще виглядати в очах , чоловіка по "мінєту по оголошенню "
Я сів в його авто , привіталися, і від'їхали на парковку , пересіли на задні сидіння , но і я зробив свою справу , потім ми від'їхали до місця якого я прошу
В мене пропущені виклики, та тривожність що хтось це бачив , або він комусь розповість, хоча хочеться повторити
У Вас був подібний досвід ?
Як Ви ставитесь до ось таких зустрічей ?)