Без имени
О себе:
мужчина,
45 лет,
Запорожье
Цель знакомства: секс без обязательств
Я ищу: девушку
45 років, 178/100. Маю широки плечи у спадчину від спорту в юнацтві. Є борода. У наявності аналітичний склад розуму та спеціфічне почуття гумору. Одружений, тому віддаю перевагу конфіденційності.
Військовий без ярко вираженого ПТСР (в адекватному стані, безпечний), наразі знаходжуся біля Запоріжжя. Шукаю дівчат з Запоріжжя або Дніпра, від 30 до 55 років, бажано одружених, яки не шукають постійних відносин, з почуттям гумору, без забобонів. Можу знайти другого адекватного хлопа, якщо мала захоче МЖМ. МЖМ з твоїм чоловіком тільки після знайомства.
Обожнюю куні та мінет, член не маленький, пальці товстеньки. При наявності класного мінета анальний секс не цікавить. Забезпечу приємний бонус у вигляді непрофесійного масажу.
Якщо дівчина має місце для зустрічи, це буде добре. На ваги тебе ставити не буду, бо і сам не без гріха, але краса у пропорції. Тому від тебе чекаю промо твоїх фантазій та фото. Надаю фото у відповідь. Комерційних інтересів не шукаю.